MECZ
24.07.20 | 1. runda | Gilles Simon | Hugo Gaston | 6-2, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gilles Simon | 0-0 | |
0-0, 15-30 | ||
0-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
Gilles Simon | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Hugo Gaston | |
0-0 | ||
Gilles Simon | 3-1 | |
4-1 | Hugo Gaston | |
Gilles Simon | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gilles Simon | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Gilles Simon | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Gilles Simon | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-40 | ||
Gilles Simon | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gilles Simon vs. Hugo Gaston - Wzajemne mecze
24.07.20 | 1. runda | Gilles Simon | Hugo Gaston | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Gilles Simon form & Hugo Gaston form
Gilles Simon - ostatnie mecze
Paris - halowa | ||||
03.11.22 3. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.22 1. runda | vs. Andy Murray | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Gregoire Barrere | - | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-6, - Gilles Simon - krecz | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. David Goffin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.22 2. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Mmoh | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vancouver Challenger - twarda | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.08.22 2. runda | vs. Jiri Vesely | 2-6, 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
16.08.22 1. runda | vs. Ulises Blanch | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
23.07.22 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
09.06.22 1. runda | vs. James Duckworth | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
09.06.22 2. runda | vs. Daniil Medvedev | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 Klasyf. | vs. Julian Lenz | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.22 3. runda | vs. Marin Cilic | 0-6, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Steve Johnson | 7-5, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-4, 6-4, 4-6, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda | vs. Karen Khachanov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |
Hugo Gaston - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
11.02.24 Klasyf. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 5-7, 7-65, 7-611 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |