MECZ
29.04.21 | 2. runda | Gilbert Klier Junior | Zachary Svajda | 2-6, 6-4, 6-3 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Gilbert Klier Junior | Zachary Svajda | |
1. podanie % | 49/85 (58%) | 62/99 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/49 (80%) | 42/62 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/36 (33%) | 16/37 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/14 (29%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/99 (41%) | 34/85 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/184 (50%) | 92/184 (50%) |
Double foul | 9 | 7 |
Asy | 8 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Zachary Svajda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Zachary Svajda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Zachary Svajda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
5-3 | Zachary Svajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gilbert Klier Junior vs. Zachary Svajda - Wzajemne mecze
29.04.21 | 2. runda | Gilbert Klier Junior | Zachary Svajda | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Gilbert Klier Junior form & Zachary Svajda form
Gilbert Klier Junior - ostatnie mecze
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
08.09.23 2. runda | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
04.09.23 Finał | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - krecz | szczegóły meczu |
Zachary Svajda - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Terence Atmane | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrey Kuznetsov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. James Duckworth | 6-3, 1-1, James Duckworth - krecz | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Guido Andreozzi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Max Purcell | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 Klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ethan Quinn | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. James Duckworth | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Bor Artnak | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Strong Kirchheimer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Gabriel Debru | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Blockx | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Martin Damm | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |