MECZ
16.10.21 | Półfinał | Gilbert Klier Junior | Jonathan Mridha | 6-4, 6-3 | M25 Lima | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gilbert Klier Junior | Jonathan Mridha | |
1. podanie % | 30/43 (70%) | 33/64 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/30 (87%) | 24/33 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/13 (77%) | 13/31 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/64 (42%) | 7/43 (16%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
3-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gilbert Klier Junior vs. Jonathan Mridha - Wzajemne mecze
16.10.21 | Półfinał | Gilbert Klier Junior | Jonathan Mridha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Lima | ceglana |
Gilbert Klier Junior form & Jonathan Mridha form
Gilbert Klier Junior - ostatnie mecze
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
08.09.23 2. runda | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
04.09.23 Finał | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - krecz | szczegóły meczu |
Jonathan Mridha - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Risskov/Aarhus - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |