MECZ
08.01.20 | 1. runda | Gianni Mina | Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, - krecz | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gianni Mina | Sarp Agabigun | |
1. podanie % | 17/31 (55%) | 22/32 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 11/17 (65%) | 13/22 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 6/10 (60%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 13/32 (41%) | 10/31 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 34/63 (54%) | 29/63 (46%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gianni Mina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianni Mina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-15 | ||
5-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Sarp Agabigun | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gianni Mina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianni Mina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gianni Mina vs. Sarp Agabigun - Wzajemne mecze
08.01.20 | 1. runda | Gianni Mina | Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - krecz | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Gianni Mina form & Sarp Agabigun form
Gianni Mina - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
19.07.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.20 Ćwierćfinał | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.20 2. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Nevers - halowa | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Troyes - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
France F16 - twarda | ||||
05.09.18 2. runda | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F15 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Le Gosier - twarda | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sarp Agabigun - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Antalya Challenger - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.23 2. runda | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.01.23 1. runda | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.22 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.22 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |