MECZ
07.03.23 | 1. runda klasyf. | Gian Luca Tanner | Hillel Rousseau | 6-1, 6-1 | M25 Quinta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Gian Luca Tanner | Hillel Rousseau | |
1. podanie % | 22/49 (45%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/22 (86%) | 8/23 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/27 (41%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/38 (68%) | 19/49 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Double foul | 8 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Hillel Rousseau | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Hillel Rousseau | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Hillel Rousseau | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Hillel Rousseau | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gian Luca Tanner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Hillel Rousseau | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Hillel Rousseau | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gian Luca Tanner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Hillel Rousseau | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Szwajcaria
12.01.01, 23 lat
12.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Haiti
16.06.95, 28 lat
16.06.95, 28 lat
Gian Luca Tanner vs. Hillel Rousseau - Wzajemne mecze
07.03.23 | 1. runda klasyf. | Gian Luca Tanner | Hillel Rousseau | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Quinta | twarda |
Gian Luca Tanner form & Hillel Rousseau form
Gian Luca Tanner - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Thomas Kostka | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Gnjatovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Peter Buldorini | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sacha Ouzilou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Leon Schmidt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Volker Anhalt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Benjamin Lock | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Raffael Schaer | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Loris Pourroy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Antoni Fabre | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
09.03.23 Klasyf. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 2. runda klasyf. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda klasyf. | vs. Hillel Rousseau | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Dinis Silva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Seydina Andre | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Hillel Rousseau - ostatnie mecze
M15 Torello - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Justin Terk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Yamato Sueoka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. James Beaven | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Malakhovich | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Francisco Vilaca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dali Blanch | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Hamish Stewart | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Diego Bustamante | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 1-6, 7-63, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Rancho - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Niroop Vallabhaneni | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Field | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Isaiah Strode | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Isaac Becroft | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Paul Spencer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vero - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Ryan Shane | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |