MECZ
31.07.22 | 1. runda klasyf. | Gheorghe Claudiu Schinteie | Matas Vasiliauskas | 6-1, 6-2 | M25 Pitesti | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
13.03.02, 22 lat
13.03.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Litwa
29.03.02, 22 lat
11216 $
29.03.02, 22 lat
11216 $
Gheorghe Claudiu Schinteie vs. Matas Vasiliauskas - Wzajemne mecze
31.07.22 | 1. runda klasyf. | Gheorghe Claudiu Schinteie | Matas Vasiliauskas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Pitesti | ceglana |
Gheorghe Claudiu Schinteie form & Matas Vasiliauskas form
Gheorghe Claudiu Schinteie - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Andre Kock | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Matteo Fondriest | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Samat Mustafin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Iannis Miletich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jurriaan Bol | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Savvas Papadopoulos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Michael Shaw | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Paul Werren | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Corsaro | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Filippo Alberti | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sayed Sadreddin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Volpi | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 2-6, 0-1, - Gheorghe Claudiu Schinteie - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 0-2, - Gheorghe Claudiu Schinteie - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jay Clarke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Alp Horoz | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Maksim Shin | 7-66, 6-71, 12-10 | szczegóły meczu |
Matas Vasiliauskas - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Devin Badenhorst | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Demetris Azoides | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Igor Dudun | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Gabor Szoke | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sodan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Etienne Donnet | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Scott Cameron | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 5-7, 1-3, - Matas Vasiliauskas - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Youssef Boubaker | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Tsihon Fedorov | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 7-66, Nicolas Philibert - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sergio Badini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 1-4, - Matas Vasiliauskas - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rayen Hermassi | 6-1, 6-72, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-4, - Matas Vasiliauskas - krecz | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Marek Nano | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Richard Zusman | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |