MECZ
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Geun Jun Kim | Chen Chang | 6-1, 6-1 | M15 Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Geun Jun Kim | Chen Chang | |
1. podanie % | 28/40 (70%) | 21/38 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/28 (68%) | 8/21 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 2/17 (12%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/38 (74%) | 15/40 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Geun Jun Kim | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Chen Chang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Geun Jun Kim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Chen Chang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Geun Jun Kim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Chen Chang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Geun Jun Kim | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Chen Chang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Geun Jun Kim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Chen Chang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Geun Jun Kim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Chen Chang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Geun Jun Kim | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Chen Chang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Korea
27.07.01, 22 lat
27.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tajwan
09.10.97, 26 lat
09.10.97, 26 lat
Geun Jun Kim vs. Chen Chang - Wzajemne mecze
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Geun Jun Kim | Chen Chang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Gimcheon | twarda |
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Geun Jun Kim | Chen Chang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Daegu | twarda |
Geun Jun Kim form & Chen Chang form
Geun Jun Kim - ostatnie mecze
M25 Changwon - twarda | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Ajeet Rai | 4-6, 3-2, Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Sanhui Shin | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Woohyuk Chang | 6-76, Woohyuk Chang - krecz | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 4-3, Kuan Yu Chen - krecz | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hyeong Don Kim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Daegu - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jea Moon Lee | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 3-4, Jea Moon Lee - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Colin Sinclair | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Harmon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Ko Suzuki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Colin Sinclair | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Harmon - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Takuto Niki | 6-2, 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Issei Okamura | 7-64, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Tanapatt Nirundorn | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Thanapet Chanta | 7-65, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Marcel Kamrowski | 5-7, 6-2, 10-1 | szczegóły meczu | |
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pruchya Isarow | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sora Fukuda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ti Chen | 6-4, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Congsup Congcar | 5-7, 0-2, - Geun Jun Kim - krecz | szczegóły meczu |
Chen Chang - ostatnie mecze
M15 Nanchang - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tomohiro Masabayashi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Geun Jun Kim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Geun Jun Kim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
26.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sota Fujii | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F6 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Rob Reynolds | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F5 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Shunrou Takeshima | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Chinese Taipei - twarda | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Chun-Chi Han | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.18 Klasyf. | vs. Tomohiro Masabayashi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chinese Taipei - twarda | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Hsiang-Yi Wang | 7-66, Hsiang-Yi Wang - krecz | szczegóły meczu | |
Taipei City - dywanowa | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ruan Roelofse | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Taipei City - dywanowa | ||||
27.04.14 2. runda klasyf. | vs. Chris Guccione | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.04.14 1. runda klasyf. | vs. Chun-Chi Han | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |