MECZ
16.11.21 | 1. runda | Georgii Kravchenko | Alessandro Giannessi | 7-5, 4-6, 6-2 | Pau Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Georgii Kravchenko | Alessandro Giannessi | |
1. podanie % | 53/80 (66%) | 66/102 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/53 (75%) | 45/66 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 14/36 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/102 (42%) | 24/80 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/182 (54%) | 83/182 (46%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 4 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Georgii Kravchenko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Georgii Kravchenko | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgii Kravchenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Georgii Kravchenko vs. Alessandro Giannessi - Wzajemne mecze
16.11.21 | 1. runda | Georgii Kravchenko | Alessandro Giannessi | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Pau Challenger | halowa |
Georgii Kravchenko form & Alessandro Giannessi form
Georgii Kravchenko - ostatnie mecze
M15 Les - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vesa Ahti | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Jack Loge | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Stiles Brockett | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Clement Chidekh | 6-1, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Stijn Pel | 5-1, Stijn Pel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Ryan Nijboer | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Matej Dodig | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-0, Imanol Lopez Morillo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Julio Cesar Porras | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Joris Moret | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Martins Rocens | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-1, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Alessandro Giannessi - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu |