MECZ
23.10.19 | 1. runda | Genaro Alberto Olivieri | Felipe Derdoy | 6-3, 6-0 | M15 Junin | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Genaro Alberto Olivieri | Felipe Derdoy | |
1. podanie % | 22/40 (55%) | 35/55 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/22 (82%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/55 (55%) | 11/40 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 15-0 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], A-40 | ||
1-1 | Felipe Derdoy | |
0-0, 0-15 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Felipe Derdoy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Felipe Derdoy | |
0-0, 15-15 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Felipe Derdoy | |
6-3 |
2 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-0 | |
1-0 | Felipe Derdoy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
09.02.97, 27 lat
09.02.97, 27 lat
Genaro Alberto Olivieri vs. Felipe Derdoy - Wzajemne mecze
23.10.19 | 1. runda | Genaro Alberto Olivieri | Felipe Derdoy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Junin | ceglana |
Genaro Alberto Olivieri form & Felipe Derdoy form
Genaro Alberto Olivieri - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
24.04.24 2. runda | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Miguel - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Jose Pereira | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-1, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
13.08.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Finał | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Felipe Derdoy - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nahuel Fernandez | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-2, - Felipe Derdoy - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 5-7, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tobia Grandinetti | 5-7, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joaquin Bianchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Santiago Bramajo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Miremont | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-76, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Maftei | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tobias Sonne | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Santiago Russo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Novo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |