MECZ
08.04.22 | Ćwierćfinał | Gastao Elias | Zsombor Piros | 6-4, 5-7, 6-3 | Oeiras 2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gastao Elias | Zsombor Piros | |
1. podanie % | 56/90 (62%) | 60/99 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/56 (66%) | 34/60 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/34 (53%) | 19/39 (49%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 5/6 (83%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/99 (46%) | 35/90 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/189 (53%) | 88/189 (47%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gastao Elias | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gastao Elias | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gastao Elias | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gastao Elias | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gastao Elias | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gastao Elias | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gastao Elias | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gastao Elias | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gastao Elias | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gastao Elias | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gastao Elias | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gastao Elias | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gastao Elias vs. Zsombor Piros - Wzajemne mecze
08.04.22 | Ćwierćfinał | Gastao Elias | Zsombor Piros | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | Oeiras 2 | ceglana |
Gastao Elias form & Zsombor Piros form
Gastao Elias - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Gabriel Debru | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
09.03.24 Ćwierćfinał | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 7-64, 5-7, 4-3, Naoki Nakagawa - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Hady Habib | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Steven Diez | 4-6, 0-4, - Gastao Elias - krecz | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Billy Harris | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Yanki Erel | 1-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ethan Quinn | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
07.01.24 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jaime Faria | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Max Houkes | 1-6, 0-2, - Gastao Elias - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Zsombor Piros - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
18.02.24 Finał | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 2. runda | vs. Mate Valkusz | - Zsombor Piros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |