MECZ
07.11.21 | 1. runda klasyf. | Gabriele Pennaforti | Vishal Saravanan | 6-1, 6-1 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
18.03.02, 22 lat
18.03.02, 22 lat
Gabriele Pennaforti vs. Vishal Saravanan - Wzajemne mecze
07.11.21 | 1. runda klasyf. | Gabriele Pennaforti | Vishal Saravanan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Gabriele Pennaforti form & Vishal Saravanan form
Gabriele Pennaforti - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Elmer Moller | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 7-65, 4-1, Evgenii Tiurnev - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Kuzey Cekirge | 6-1, 4-1, Kuzey Cekirge - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Max Houkes | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Marcello Serafini | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 0-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Felix Gill | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sander Jong | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu |
Vishal Saravanan - ostatnie mecze
M25 Badalona - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eldin Nokic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mae Malige | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Vola | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Hartig | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Julian Onken | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Felix Mischker | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Dapcevic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Warren Wood | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mohit Sharma | 6-2, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Pace | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Sergeev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Chen-Yu Lu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Shiva Swaroop | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Olivier Rojas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |