MECZ
03.05.21 | 2. runda klasyf. | Gabriel Donev | Santiago De La Fuente | 7-5, 1-6, 17-15 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriel Donev vs. Santiago De La Fuente - Wzajemne mecze
03.05.21 | 2. runda klasyf. | Gabriel Donev | Santiago De La Fuente | 7-5, 1-6, 17-15 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Gabriel Donev form & Santiago De La Fuente form
Gabriel Donev - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-65, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Santiago De La Fuente - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Franco Ribero | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Tomas Farjat | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Gustavo Ribeiro De Almeida | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rosario - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 6-0, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lujan - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.11.22 2. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cordoba - ceglana | ||||
10.11.22 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Salta - ceglana | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
15.10.22 Półfinał | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Santiago Bramajo | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Igor Gimenez | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Tobia Grandinetti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Villa Maria - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Leonardo Aboian | 6-73, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Leo Borg | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |