MECZ
14.01.20 | 1. runda klasyf. | Frederico Ferreira Silva | Ji Sung Nam | 2-6, 6-4, 6-4 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Frederico Ferreira Silva | Ji Sung Nam | |
1. podanie % | 51/93 (55%) | 58/106 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/51 (61%) | 36/58 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/42 (40%) | 18/48 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/21 (29%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/106 (49%) | 45/93 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/199 (50%) | 99/199 (50%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 6 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Frederico Ferreira Silva vs. Ji Sung Nam - Wzajemne mecze
14.01.20 | 1. runda klasyf. | Frederico Ferreira Silva | Ji Sung Nam | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Frederico Ferreira Silva form & Ji Sung Nam form
Frederico Ferreira Silva - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Duarte Vale | 6-4, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 7-62, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 1. runda | vs. James McCabe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Antoine Bellier | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Arthur Fery | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Dali Blanch | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Francisco Oliveira | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.23 Klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Emilio Gomez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ji Sung Nam - ostatnie mecze
M25 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-76, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Rinky Hijikata | 7-65, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Dane Sweeny | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mac Kiger | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Orlando Luz | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bloomfield Hills - twarda | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Zhu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Frazier Rengifo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palmas del - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Max Purcell | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-73, 6-79 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 7-611, 3-6 | szczegóły meczu |