MECZ
17.08.21 | Klasyf. | Franco Ribero | Leonardo Rossi | 3-6, 6-4, 10-4 | M15 Warmbad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
09.09.99, 24 lat
09.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Franco Ribero vs. Leonardo Rossi - Wzajemne mecze
17.08.21 | Klasyf. | Franco Ribero | Leonardo Rossi | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | M15 Warmbad | ceglana |
Franco Ribero form & Leonardo Rossi form
Franco Ribero - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Bancalari | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Lautaro Midon | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Santiago De La Fuente | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Rocco Valente | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Damian Frutos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 1-0, Bruno Fernandez - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.24 2. runda | vs. Alexander Stater | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 1. runda | vs. Dario Acosta | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Federico Olivera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. John Hallquist Lithen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Alessio Basile | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Kristof Minarik | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joseph Bishop | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Santiago Bramajo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Leonardo Rossi - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Giles Hussey | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Federico Bondioli | 6-4, 3-1, Federico Bondioli - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lannion - halowa | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Theo Papamalamis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Clement Lemire | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Mae Malige | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 7-61, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Luc Fomba | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.12.23 2. runda | vs. Robin Bertrand | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Stefan Frljanic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Omni Kumar | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Yshai Oliel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Tuncay Duran | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Adam Bojkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kris Van Wyk | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. David Quayle | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Remy Bertola | 6-0, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. August Holmgren | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Luca Giacomini | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Maxence Rivet | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lewie Lane | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |