MECZ
10.07.22 | 1. runda klasyf. | Francisco Rocha | Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | M25 Idanha | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Portugalia
04.10.99, 24 lat
14131 $
04.10.99, 24 lat
14131 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
17.07.99, 24 lat
17.07.99, 24 lat
Francisco Rocha vs. Guilherme Valdoleiros - Wzajemne mecze
10.07.22 | 1. runda klasyf. | Francisco Rocha | Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Idanha | twarda |
Francisco Rocha form & Guilherme Valdoleiros form
Francisco Rocha - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jules Marie | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Diogo Coelho | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Diogo Marques | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Edas Butvilas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jasin Jakupi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diogo Marques | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Yaroslav Demin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.24 2. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 3-6, 7-67, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Pedro Araujo | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 2-6, 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Garrett Johns | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Maxime Janvier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Michael Geerts | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Andre Stewart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Harry Thursfield | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Mats Bredschneijder | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Guilherme Valdoleiros - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miguel Simao | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Almeida | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mikel Martinez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jack Molloy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Tiago Boschmans | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Marcus Walters | 7-64, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Joe Leather | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Coelho | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Max Cunat | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. David Munoz (ESP) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Castelo - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dalmasso | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-74, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Valldoreix - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cooper | 2-6, 7-64, 12-10 | szczegóły meczu |