MECZ
04.04.22 | 2. runda klasyf. | Francis Casey Alcantara | Junhyun Lee | 3-6, 6-1, 10-8 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
16.04.02, 21 lat
16.04.02, 21 lat
Francis Casey Alcantara vs. Junhyun Lee - Wzajemne mecze
04.04.22 | 2. runda klasyf. | Francis Casey Alcantara | Junhyun Lee | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Francis Casey Alcantara form & Junhyun Lee form
Francis Casey Alcantara - ostatnie mecze
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Derek Pham | 1-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aldhito Ramadhan Dwi Kurniawan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Suraj R Prabodh | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Pol Wattanakul | 6-77, 6-3, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Samuele Pieri | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gaston Corrales | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Dominik Recek | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-76, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Eduardo Nava | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.21 1. runda klasyf. | vs. Eshan Talluri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Harlingen - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Christian Langmo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-73, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
26.10.21 1. runda klasyf. | vs. Isaiah Strode | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Adam Moundir | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Seif Adas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Michael Zhu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Muzammil Murtaza | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Pjontek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Junhyun Lee - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sparsh Rathi Rathi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 2-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-67, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Shaoyun Liu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ke Hau Hung | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ryota Tanuma | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ying-Ze Chen | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Maximus Jones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Suphawat Saeoui | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yuttana Charoenphon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Linh Giang Trinh | 1-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Seon Yong Han | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Justin Kuo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Young Seok Kim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Jangjun Kim | 6-78, 6-77 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Dohyun Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Dong Ju Kim | 3-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Christopher Heck | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Daegu - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hyun Woo Cho | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jun Gi Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jiayang Dong | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Cooper Errey | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Guhan Rajan | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Indore - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Aaron Raj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |