MECZ
13.07.22 | 1. runda | Fletcher Scott | Tsung-Hua Yang | 6-1, 6-3 | M15 Lakewood | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Fletcher Scott | Tsung-Hua Yang | |
1. podanie % | 31/42 (74%) | 23/47 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 12/23 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 7/24 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/47 (60%) | 9/42 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/89 (69%) | 28/89 (31%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fletcher Scott | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fletcher Scott | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fletcher Scott | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Fletcher Scott | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fletcher Scott | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fletcher Scott | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fletcher Scott | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fletcher Scott | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
USA
10.12.98, 25 lat
10.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Fletcher Scott vs. Tsung-Hua Yang - Wzajemne mecze
13.07.22 | 1. runda | Fletcher Scott | Tsung-Hua Yang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Lakewood | twarda |
Fletcher Scott form & Tsung-Hua Yang form
Fletcher Scott - ostatnie mecze
M15 Lakewood - twarda | ||||
14.07.22 2. runda | vs. Alexander Petrov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 1. runda | vs. Tsung-Hua Yang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Fountain - twarda | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Los - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Alfredo Perez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Duarte Vale | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Gage Brymer | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Cihan Akay | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Siavash Shirdel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Andrej Duric | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Simeon Terziev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.22 Klasyf. | vs. Leopold Zima | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elgin Khoeblal | 7-63, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jesse De Jager | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 7-62, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Barbonaglia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Felix Corwin | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Jakub Wojcik | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Khololwam Montsi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.22 1. runda | vs. Janmagnus Johnson | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Tsung-Hua Yang - ostatnie mecze
M15 Lakewood - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Fountain - twarda | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rancho - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Almaty 2 - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Almaty 1 - ceglana | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Orlando Challenger - twarda | ||||
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
07.11.20 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 2. runda | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
06.10.20 1. runda | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru Challenger - twarda | ||||
10.02.20 1. runda | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
08.02.20 Półfinał | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
30.10.19 2. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |