MECZ
20.09.21 | 2. runda klasyf. | Flemming Peters | Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | M15 Ulcinj | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
24.10.95, 28 lat
11435 $
24.10.95, 28 lat
11435 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
09.12.01, 22 lat
09.12.01, 22 lat
Flemming Peters vs. Ervin Haris Eminefendic - Wzajemne mecze
20.09.21 | 2. runda klasyf. | Flemming Peters | Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Ulcinj | ceglana |
Flemming Peters form & Ervin Haris Eminefendic form
Flemming Peters - ostatnie mecze
M25 Hamburg - halowa | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
20.09.21 Klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
24.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu |
Ervin Haris Eminefendic - ostatnie mecze
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Max Houkes | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Feliksas Sakalauskas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-75, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Xavier Gabarro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ruslan Kaydashov | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Dorian Kos | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Constant De La Bassetiere | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-2, 12-14 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Denis Rogov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.20 2. runda klasyf. | vs. Paras Dahiya | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mattia Frinzi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Cliford Wuyum Nkwain | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Quin Verstegen | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lewei Cai | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Marco Mosciatti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |