MECZ
03.11.19 | 1. runda klasyf. | Filippo Giovannini | Xavier Gabarro | 6-2, 5-1, - krecz | M15 Castellon | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
14.02.99, 25 lat
14.02.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
16.10.99, 24 lat
16.10.99, 24 lat
Filippo Giovannini vs. Xavier Gabarro - Wzajemne mecze
03.11.19 | 1. runda klasyf. | Filippo Giovannini | Xavier Gabarro | 6-2, 5-1, Xavier Gabarro - krecz | szczegóły meczu | M15 Castellon | ceglana |
Filippo Giovannini form & Xavier Gabarro form
Filippo Giovannini - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pablo Trochu | 7-64, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 7-64, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 7-67, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
12.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martins Rocens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Leo Matthysen | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Pijus Vaitiekunas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-1, Teimuraz Gabashvili - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Pietro Marino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-1, 7-69 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carlo Venturini | 7-5, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Max Benaim | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Salomone | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Josef Vagner | 7-64, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mikail Alimli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Ender | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Bruno Oliveira | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Xavier Gabarro - ostatnie mecze
M15 Sabadell - ceglana | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Robin Mick Bucher | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Marc Ros Mesas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-75, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-2, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Guillem Puentes Gabriel | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 6-4, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
21.09.21 Klasyf. | vs. Kirill Mishkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jesus Martinez Garcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-77, 11-9 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ruben Serrano Madrid | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Albert Roglan | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Oliver Andersson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Araujo | 7-5, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sean Cuenin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Antonio Prat | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
30.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 0-3 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |