MECZ
24.11.20 | 1. runda klasyf. | Filip Misolic | Charles Minc | 6-3, 6-3 | M15 Bratislava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
09.07.93, 30 lat
09.07.93, 30 lat
Filip Misolic vs. Charles Minc - Wzajemne mecze
24.11.20 | 1. runda klasyf. | Filip Misolic | Charles Minc | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Bratislava | halowa |
Filip Misolic form & Charles Minc form
Filip Misolic - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Pouille | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Zsombor Piros | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 2. runda | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda | vs. Billy Harris | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Timofey Skatov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Matej Dodig | 6-72, 2-5, - Filip Misolic - krecz | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Martin Damm | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Cameron Norrie | 6-77, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Gael Monfils | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Daniel Evans | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Liam Broady | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leandro Riedi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-0, Fabio Fognini - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Charles Minc - ostatnie mecze
M15 Curtea - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 7-5, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Mihai Alexandru Coman | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Francisco Llanes | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Coelho | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Liam Hignett | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Reco | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sierre - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Yannick Lenaerts | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Raphael Calzi | 6-3, 2-6, 0-10 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Leevi Saatela | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Egor Novikov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Yury Romanikhin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.20 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Okan Okyay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Moreno Pulido | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |