MECZ
14.06.20 | 1. runda | Filip Krajinovic | Viktor Troicki | 4-0, 4-35 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Viktor Troicki | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Krajinovic | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Viktor Troicki | |
Filip Krajinovic | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 |
2 | ||
0-0 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Filip Krajinovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-0 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Filip Krajinovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Filip Krajinovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
3.2 | Viktor Troicki | |
Filip Krajinovic | 3.3 | |
3.4 | Viktor Troicki | |
4-35 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Krajinovic vs. Viktor Troicki - Wzajemne mecze
14.06.20 | 1. runda | Filip Krajinovic | Viktor Troicki | 4-0, 4-35 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
17.05.19 | Ćwierćfinał | Filip Krajinovic | Viktor Troicki | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | Heilbronn Challenger | ceglana |
03.08.14 | Półfinał | Filip Krajinovic | Viktor Troicki | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Cortina Challenger | ceglana |
Filip Krajinovic form & Viktor Troicki form
Filip Krajinovic - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dominic Thiem | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Marvin Moeller | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Ryan Peniston | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Geneva - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
06.05.23 Półfinał | vs. Dominic Stricker | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Dominik Koepfer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Federico Gaio | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
27.04.23 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Dusan Lajovic | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 Klasyf. | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.04.23 1. runda klasyf. | vs. Roman Safiullin | 6-74, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 0-2, - Filip Krajinovic - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
27.02.23 1. runda | vs. Andrey Rublev | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Aslan Karatsev | 3-6, 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Holger Rune | 2-6, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
05.01.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu |
Viktor Troicki - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
23.06.21 2. runda klasyf. | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Christopher Eubanks | 6-4, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.21 Klasyf. | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Pouille | 6-4, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nottingham 1 - trawiasta | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Matthew Ebden | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
Belgrade - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belgrade Challenger - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marc Polmans | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
02.03.21 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Michael Mmoh | 6-73, 7-63, 6-3, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
02.02.21 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.01.21 Klasyf. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.21 2. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
09.11.20 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 Klasyf. | vs. Fabrizio Ornago | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 6-4, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
19.10.20 1. runda | vs. Antoine Hoang | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.20 Klasyf. | vs. Ilya Ivashka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |