MECZ
23.11.21 | 1. runda | Filip Duda | Lukas Pokorny | 4-6, 7-64, 6-3 | M15 Ostrava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Filip Duda | Lukas Pokorny | |
1. podanie % | 87/124 (70%) | 47/92 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 60/87 (69%) | 36/47 (77%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/37 (54%) | 24/45 (53%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/92 (35%) | 44/124 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 112/216 (52%) | 104/216 (48%) |
Double foul | 7 | 2 |
Asy | 2 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Filip Duda | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Duda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Filip Duda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Duda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Duda | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Filip Duda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Duda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Duda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Filip Duda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Duda | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Duda | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Duda | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Filip Duda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Filip Duda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Duda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Lukas Pokorny | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Duda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Duda | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Lukas Pokorny | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Duda vs. Lukas Pokorny - Wzajemne mecze
23.11.21 | 1. runda | Filip Duda | Lukas Pokorny | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Ostrava | halowa |
Filip Duda form & Lukas Pokorny form
Filip Duda - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignasi Forcano | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Lukas Pokorny - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 6-73, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Charles Broom | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Noah Rubin | 1-6, 7-63, 4-1, Noah Rubin - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. David Poljak | 7-64, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
03.02.24 | vs. Laslo Djere | 4-3, Laslo Djere - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Antoine Walch | 7-5, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
12.11.23 Finał | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Jonathan Mridha | 6-6, Jonathan Mridha - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Milos Karol | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maxime Cressy | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Moez Echargui | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Leo Borg | 6-73, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.08.23 Finał | vs. Seydina Andre | 6-3, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Martin Landaluce | 4-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Nikita Ianin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.08.23 Finał | vs. Garrett Johns | 7-63, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Enzo Wallart | Enzo Wallart - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |