MECZ
31.03.21 | 1. runda | Filip Bergevi | Sidharth Rawat | 4-6, 6-4, 6-1 | M15 New | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Filip Bergevi | Sidharth Rawat | |
1. podanie % | 51/80 (64%) | 37/78 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/51 (71%) | 29/37 (78%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/29 (72%) | 18/41 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/78 (40%) | 23/80 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/158 (56%) | 70/158 (44%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 6 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Bergevi vs. Sidharth Rawat - Wzajemne mecze
31.03.21 | 1. runda | Filip Bergevi | Sidharth Rawat | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | M15 New | twarda |
Filip Bergevi form & Sidharth Rawat form
Filip Bergevi - ostatnie mecze
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.03.22 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Sidharth Rawat - ostatnie mecze
M15 Chandigarh - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Yuichiro Inui | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Aryan Shah | 6-4, 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Davangere - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Chappell | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Adil Kalyanpur | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Suraj R Prabodh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Dharwad - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Chappell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Shivank Bhatnagar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ahmedabad - twarda | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Florent Bax | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Raghav Jaisinghani | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Moerani Bouzige | 6-76, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Chukang Wang | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Krittin Koaykul | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jose Statham | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
15.07.23 Półfinał | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Shinji Hazawa | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Patorn Hanchaikul | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu |