MECZ
08.06.21 | 1. runda | Fermin Tenti | Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fermin Tenti | Toby Alex Kodat | |
1. podanie % | 41/57 (72%) | 28/50 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/41 (71%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 13/22 (59%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/50 (44%) | 18/57 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fermin Tenti | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Fermin Tenti | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fermin Tenti vs. Toby Alex Kodat - Wzajemne mecze
08.06.21 | 1. runda | Fermin Tenti | Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Fermin Tenti form & Toby Alex Kodat form
Fermin Tenti - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
16.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 2. runda | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
03.11.23 2. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Toby Alex Kodat - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Duarte Vale | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Duarte Vale | 6-4, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Igor Gimenez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Roy Horovitz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Alexander Frusina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Matthew Forbes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
29.01.24 1. runda | vs. James Duckworth | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Nick Chappell | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Felix Corwin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Alex Kobelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elmer Moller | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 7-64, 3-6, 1-4, - Toby Alex Kodat - krecz | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-2, - Toby Alex Kodat - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Bor Artnak | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Jan Pleva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |