MECZ
22.02.23 | 1. runda | Fermin Tenti | Alex Barrena | 0-6, 6-4, 7-5 | M15 Tucuman | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fermin Tenti | Alex Barrena | |
1. podanie % | 69/97 (71%) | 61/86 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/69 (55%) | 36/61 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/28 (43%) | 12/25 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/86 (44%) | 47/97 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/183 (48%) | 95/183 (52%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fermin Tenti | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
2-2 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fermin Tenti | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fermin Tenti vs. Alex Barrena - Wzajemne mecze
14.02.24 | 1. runda | Alex Barrena | Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Punta | ceglana |
22.02.23 | 1. runda | Fermin Tenti | Alex Barrena | 0-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Tucuman | ceglana |
19.08.22 | Ćwierćfinał | Fermin Tenti | Alex Barrena | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Fermin Tenti form & Alex Barrena form
Fermin Tenti - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
16.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 2. runda | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
03.11.23 2. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Alex Barrena - ostatnie mecze
M25 Tucuman - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |