MECZ
30.10.20 | Ćwierćfinał | Felix Corwin | Vladyslav Orlov | 1-6, 7-65, 6-4 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Felix Corwin | Vladyslav Orlov | |
1. podanie % | 87/139 (63%) | 65/106 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 55/87 (63%) | 39/65 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/52 (37%) | 21/41 (51%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 5/26 (19%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/106 (43%) | 65/139 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 120/245 (49%) | 125/245 (51%) |
Double foul | 12 | 1 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Felix Corwin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Corwin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Felix Corwin | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Felix Corwin | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Corwin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Felix Corwin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Corwin | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Felix Corwin | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Corwin | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Felix Corwin | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Felix Corwin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Felix Corwin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Felix Corwin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Corwin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Corwin | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Felix Corwin vs. Vladyslav Orlov - Wzajemne mecze
30.10.20 | Ćwierćfinał | Felix Corwin | Vladyslav Orlov | 1-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Felix Corwin form & Vladyslav Orlov form
Felix Corwin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anthony Genov | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Filip Duda | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. William Grant | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Dian Nedev | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Mccormick | 1-5, Tristan Mccormick - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Patrick Maloney | 2-6, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Bjorn Swenson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.23 2. runda | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Jeremy Jin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. James Connel | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Karl Poling | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Will Mayew | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Matthew Segura | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Morelia - twarda | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Johan Alexander Rodriguez | 2-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Adhithya Ganesan | 6-0, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. William Grant | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu |
Vladyslav Orlov - ostatnie mecze
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - krecz | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 2. runda | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |