MECZ
27.03.23 | Klasyf. | Federico Salomone | Jonas Schaer | 6-3, 6-0 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Federico Salomone | Jonas Schaer | |
1. podanie % | 34/43 (79%) | 23/37 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/34 (79%) | 10/23 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/9 (67%) | 7/14 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/37 (54%) | 10/43 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jonas Schaer | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Federico Salomone | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jonas Schaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Salomone | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Jonas Schaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Salomone | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Jonas Schaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Salomone | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Jonas Schaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Federico Salomone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jonas Schaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federico Salomone | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Jonas Schaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Salomone | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Jonas Schaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
WÅ‚ochy
16.05.01, 22 lat
16.05.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
27.06.00, 23 lat
27.06.00, 23 lat
Federico Salomone vs. Jonas Schaer - Wzajemne mecze
27.03.23 | Klasyf. | Federico Salomone | Jonas Schaer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Federico Salomone form & Jonas Schaer form
Federico Salomone - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jelle Sels | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Matteo Mura | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Jordan Chiu | 6-72, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Beconi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andre Szilvassy | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jakub Nicod | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Paul Ender | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Versteegh | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Toprak Avcibasi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Simone Guercio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ibrahim Snoussi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
29.10.23 Klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Iacopo Sada | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 3-6, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alexander Nielsen | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Volpi | 6-74, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fabien Salle | 3-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Niklas Schell | 6-74, 6-4, 3-1, Niklas Schell - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-4, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Giulio Perego | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu |
Jonas Schaer - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Filippo Romano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jacob Kahoun | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Fabien Salle | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ryan James Storrie | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Pierre Delage | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Biagio Gramaticopolo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Maxime Mora | 3-6, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Mika Brunold | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Zhan Zheng | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.23 Klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 3-6, 7-64, 12-10 | szczegóły meczu | |
04.04.23 2. runda klasyf. | vs. Abraham Asaba | Abraham Asaba - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. William Bartram | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 7-68, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Federico Salomone | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Neil Oberleitner | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Matthias Bachinger | 6-3, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Yann Marti | 7-5, 3-1, Yann Marti - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jacob Kahoun | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Veigy - dywanowa | ||||
09.01.23 Klasyf. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Jan Choinski | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.12.22 Klasyf. | vs. Luca Parenti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Georgi Deyanov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |