MECZ
18.10.20 | 1. runda klasyf. | Federico Juan Aguilar | Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
21.10.96, 27 lat
21.10.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Peru
03.04.96, 28 lat
03.04.96, 28 lat
Federico Juan Aguilar vs. Pedro Iamachkine - Wzajemne mecze
18.10.20 | 1. runda klasyf. | Federico Juan Aguilar | Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Federico Juan Aguilar form & Pedro Iamachkine form
Federico Juan Aguilar - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.20 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 Klasyf. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Junin - ceglana | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Santiago - ceglana | ||||
02.10.19 Klasyf. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu |
Pedro Iamachkine - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Harrison Adams | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Igor Gimenez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tobias Franco | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Ignacio Novo | 7-68, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Raul Rokita Garcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rocco Mariani | 4-6, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Marco Dessi | 2-6, 6-2, 13-11 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 7-65, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Aunion | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carles Cordoba | 2-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iker Sevilla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |