MECZ
29.10.19 | Klasyf. | Federico Arnaboldi | Frane Nincevic | 6-4, 0-6, 10-6 | M15 Opava | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Federico Arnaboldi | Frane Nincevic | |
1. podanie % | 32/54 (59%) | 31/55 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/32 (63%) | 23/31 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/55 (40%) | 22/54 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/109 (50%) | 55/109 (50%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Frane Nincevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Arnaboldi | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Frane Nincevic | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Federico Arnaboldi | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Frane Nincevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Federico Arnaboldi | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Frane Nincevic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Arnaboldi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Frane Nincevic | |
0-0 | ||
Federico Arnaboldi | 0-1 | |
0-2 | Frane Nincevic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Federico Arnaboldi | 0-3 | |
0-0 | ||
0-4 | Frane Nincevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Federico Arnaboldi | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Frane Nincevic | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 7-0, 7-1, 8-4, 9-6 | ||
10-6 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
17.06.99, 24 lat
17960 $
17.06.99, 24 lat
17960 $
Federico Arnaboldi vs. Frane Nincevic - Wzajemne mecze
29.10.19 | Klasyf. | Federico Arnaboldi | Frane Nincevic | 6-4, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Opava | dywanowa |
Federico Arnaboldi form & Frane Nincevic form
Federico Arnaboldi - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.09.23 Finał | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Półfinał | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Frane Nincevic - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Maj Premzl | 4-6, - Frane Nincevic - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Domen Gostincar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Daniel Orlita | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Radomlje - ceglana | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 2-6, 7-61, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.22 2. runda | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
13.07.22 1. runda | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.22 Klasyf. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
09.06.22 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 3-6, 0-3, - Frane Nincevic - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Simon Freund | 6-77, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Igor Dudun | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Simon Carr | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Fran Kuna | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Dominik Recek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Michael Agwi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 7-5, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Gomes | 6-3, 6-78, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Radomir Tomic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Bozo Barun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |