MECZ
17.08.22 | 1. runda | Ezequiel Simonit | Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-0 | M15 Recife | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ezequiel Simonit | Joao Marcos Nusdeo | |
1. podanie % | 18/38 (47%) | 26/44 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/18 (78%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 8/18 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/44 (59%) | 10/38 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ezequiel Simonit | 0-0 | |
1-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
3-1 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 4-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
3-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
5-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 15-15, A-40[BP] | ||
6-0 |
Argentyna
02.12.01, 22 lat
02.12.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
30.11.94, 29 lat
13074 $
30.11.94, 29 lat
13074 $
Ezequiel Simonit vs. Joao Marcos Nusdeo - Wzajemne mecze
17.08.22 | 1. runda | Ezequiel Simonit | Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Recife | ceglana |
Ezequiel Simonit form & Joao Marcos Nusdeo form
Ezequiel Simonit - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Lautaro Midon | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Santiago Russo | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
14.03.24 1. runda | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 Klasyf. | vs. Santiago Russo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kaue Noatto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-0, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 3-0, Benjamin Torres - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Santiago Russo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ramiro Gilles | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 2. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Joao Marcos Nusdeo - ostatnie mecze
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Christian Oliveira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Santon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Franco Lima | 5-7, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Gonzalo Zeitune | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 5-7, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Andreas Scott | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Rushil Khosla | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Keegan Smith | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Leo Vithoontien | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Joao Fonseca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jasper Lai | 6-2, 4-1, Jasper Lai - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Samuil Konov | 7-5, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Shivam Khanna | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Vladan Tadic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ryan Johnson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Tenil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |