Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
16.10.97, 26 lat
16.10.97, 26 lat
Evgenii Tiurnev vs. Bulat Galiev - Wzajemne mecze
01.02.22 | Klasyf. | Evgenii Tiurnev | Bulat Galiev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Evgenii Tiurnev form & Bulat Galiev form
Evgenii Tiurnev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - krecz | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | Denys Klok - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Bulat Galiev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.22 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 2. runda klasyf. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.22 1. runda klasyf. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu |