MECZ
19.09.15 | 1. runda klasyf. | Evgeny Elistratov | Pavel Shchaya-Zubrov | 4-6, 6-0, 6-1 | St. Petersburg | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Evgeny Elistratov | Pavel Shchaya-Zubrov | |
1. podanie % | 35/70 (50%) | 64/93 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 34/64 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/35 (66%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/93 (51%) | 22/70 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/163 (58%) | 68/163 (42%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evgeny Elistratov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeny Elistratov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Evgeny Elistratov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeny Elistratov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Evgeny Elistratov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeny Elistratov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeny Elistratov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeny Elistratov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeny Elistratov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeny Elistratov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeny Elistratov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
24.06.94, 29 lat
24.06.94, 29 lat
Evgeny Elistratov vs. Pavel Shchaya-Zubrov - Wzajemne mecze
19.09.15 | 1. runda klasyf. | Evgeny Elistratov | Pavel Shchaya-Zubrov | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | St. Petersburg | halowa |
Evgeny Elistratov form & Pavel Shchaya-Zubrov form
Evgeny Elistratov - ostatnie mecze
Moscow Challenger - ceglana | ||||
06.06.16 Klasyf. | vs. Miki Jankovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.16 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.06.16 1. runda klasyf. | vs. Maxim Geraskin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
27.04.16 2. runda | vs. Alex Molcan | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.16 1. runda | vs. Anton Galkin | 6-74, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
20.04.16 2. runda | vs. Matias Zukas | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.04.16 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
14.04.16 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.16 2. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.16 1. runda | vs. Valery Rudnev | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
04.04.16 1. runda | vs. Timur Khabibulin | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F6 - dywanowa | ||||
27.03.16 Finał | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.16 Półfinał | vs. Alexander Igoshin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.16 Ćwierćfinał | vs. Danylo Kalenichenko | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.16 2. runda | vs. George Tsivadze | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.16 1. runda | vs. Pavel Filin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F5 - dywanowa | ||||
19.03.16 Półfinał | vs. Vadym Ursu | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.16 Ćwierćfinał | vs. Vitaly Kozyukov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.16 2. runda | vs. Ivan Liutarevich | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.16 1. runda | vs. Ilya Lebedev | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F4 - dywanowa | ||||
10.03.16 Ćwierćfinał | vs. Marat Deviatiarov | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.16 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.16 2. runda | vs. David Poljak | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
25.02.16 Ćwierćfinał | vs. Julien Dubail | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.16 1. runda | vs. Dekel Bar | 6-76, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.16 2. runda | vs. Paul Monteban | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
17.02.16 2. runda | vs. Alexander Boborykin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.16 1. runda | vs. Romain Barbosa | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Manila Challenger - twarda | ||||
16.01.16 1. runda klasyf. | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Pavel Shchaya-Zubrov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
12.04.21 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |