MECZ
07.09.15 | 1. runda klasyf. | Eun Chong Shin | Dae-Hee Lee | 6-4, 7-5 | Korea F7 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Korea
18.11.96, 27 lat
18.11.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
06.04.91, 33 lat
06.04.91, 33 lat
Eun Chong Shin vs. Dae-Hee Lee - Wzajemne mecze
07.09.15 | 1. runda klasyf. | Eun Chong Shin | Dae-Hee Lee | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Korea F7 | ceglana |
Eun Chong Shin form & Dae-Hee Lee form
Eun Chong Shin - ostatnie mecze
Korea F6 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Seong Jae Han | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Hyo Geun Park | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Dong Woon Kang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Woo Hyeok Jang | 5-2, Woo Hyeok Jang - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. In Kyo Jeong | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hyeong Don Kim | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Woo-Ram Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
06.05.17 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Hyun Woo Cho | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Korea F7 - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Dae-Hee Lee | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Woong-Sun Jun | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Junyoung Jeon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.15 2. runda klasyf. | vs. Jae Won Yun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ken Onoda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
10.08.15 1. runda klasyf. | vs. A-Ram Kim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Oh-Hee Kwon | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F10 - twarda | ||||
11.08.14 1. runda | vs. Soong-Jae Cho | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
21.04.14 1. runda klasyf. | vs. Katsuki Nagao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Dae-Hee Lee - ostatnie mecze
M15 Daegu - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Seung Heon Hong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Woohyuk Chang | 0-3, - Dae-Hee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Suk Hyun Choo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Hyung-Chan Lim | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jun Su Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Woo Hyeok Jang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Sung Hun Kim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Seong-Woon Yu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anze Loviscek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hyeong Don Kim | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Geun Jun Kim | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Seong-Woon Yu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeong Don Kim | 6-4, 5-7, 0-1, - Dae-Hee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Seong Jae Han | 1-6, 0-1, - Dae-Hee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
17.09.17 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Frigerio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.17 1. runda klasyf. | vs. Seounghun Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Senghoun Park | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jeong Heon Lee | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Sang-Yuop Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
15.06.17 2. runda | vs. Hong Chung | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.17 1. runda | vs. Jaeyoung Park | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Daniel Nguyen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Ku Keon Kang | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
01.06.17 2. runda | vs. Hong Chung | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.05.17 1. runda | vs. Jui-Chen Hung | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Hyun-Woo Nam | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Sang-Oh Oh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |