MECZ
14.06.21 | 1. runda klasyf. | Esteban Bruna | Adam Nagoudi | 3-6, 6-0, 10-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chile
19.01.95, 29 lat
22108 $
19.01.95, 29 lat
22108 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tunezja
09.09.00, 23 lat
09.09.00, 23 lat
Esteban Bruna vs. Adam Nagoudi - Wzajemne mecze
14.06.21 | 1. runda klasyf. | Esteban Bruna | Adam Nagoudi | 3-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Esteban Bruna form & Adam Nagoudi form
Esteban Bruna - ostatnie mecze
M15 Concepcion - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maximo Oberto Calleri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alejandro Bancalari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Brandon Perez | 7-66, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valentino Grippo | 6-0, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Valente | 4-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Agustin Mastri | 6-78, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Marcus Walters | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 2. runda klasyf. | vs. Noah Merre | 6-1, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zian Vanderstappen | Zian Vanderstappen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 6-1, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Kelo | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Teodor Lefter | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Jannik Opitz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Calin Manda | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Adam Nagoudi - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Pietro Marino | 6-4, 2-0, Pietro Marino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naman Sharma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Josef Southcombe | 7-65, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Michael Cooper (USA) | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 1-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ali Alshati | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mason Recci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 7-65, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Petros Tsitsipas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Matteo Martineau | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Milan Radojkovic | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ons Daaloul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Sebastian Defilippis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nick Stam | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |