MECZ
23.05.23 | Klasyf. | Erik Arutiunian | Petr Bar Biryukov | 6-0, 6-2 | M15 Kursumlijska | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Erik Arutiunian | Petr Bar Biryukov | |
1. podanie % | 32/50 (64%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/32 (75%) | 9/21 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 3/18 (17%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/39 (69%) | 19/50 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Erik Arutiunian | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Petr Bar Biryukov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Erik Arutiunian | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Petr Bar Biryukov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erik Arutiunian | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Petr Bar Biryukov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Erik Arutiunian | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Petr Bar Biryukov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erik Arutiunian | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Petr Bar Biryukov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Erik Arutiunian | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Petr Bar Biryukov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Erik Arutiunian | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Petr Bar Biryukov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Erik Arutiunian vs. Petr Bar Biryukov - Wzajemne mecze
23.05.23 | Klasyf. | Erik Arutiunian | Petr Bar Biryukov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Kursumlijska | ceglana |
Erik Arutiunian form & Petr Bar Biryukov form
Erik Arutiunian - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Fernando Cavallo | 7-66, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 5-7, 7-64, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Artur Kukasian | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Michael Gloeckler | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Niels Visker | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Yanki Erel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 6-73, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Marek Gengel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Ali Habib | 6-2, 4-6, 7-610 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 3-6, 1-3, - Erik Arutiunian - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Oscar Otte | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 6-2, 6-77, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Petr Bar Biryukov - ostatnie mecze
M25 Sharm - twarda | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Finley Hall | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 Klasyf. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolo Consonni | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Valentin Kopeikin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Karim Ibrahim | 7-62, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Karue Sell | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yanki Erel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Florent Bax | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Luca Fantini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Bor Artnak | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amaury Raynel | 6-4, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Robert Strombachs | 7-64, 4-6, 0-3, - Petr Bar Biryukov - krecz | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Harrison Adams | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alec Beckley | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
28.09.23 1. runda | vs. David Pichler | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Renlong Pang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |