MECZ
20.04.23 | 2. runda | Eric Vanshelboim | Domagoj Biljesko | 6-0, 6-2 | M25 Split | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eric Vanshelboim | Domagoj Biljesko | |
1. podanie % | 41/54 (76%) | 22/37 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/41 (66%) | 12/22 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 3/15 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/37 (59%) | 20/54 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eric Vanshelboim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Eric Vanshelboim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eric Vanshelboim vs. Domagoj Biljesko - Wzajemne mecze
20.04.23 | 2. runda | Eric Vanshelboim | Domagoj Biljesko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Split | ceglana |
Eric Vanshelboim form & Domagoj Biljesko form
Eric Vanshelboim - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Fitriadi M Rifqi | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manish Ganesh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 6-72, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Enzo Wallart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Luca Nardi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Oliver Crawford | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Jelle Sels | 6-79, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matyas Fuele | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Calin Manda | 7-66, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Christopher Bulus | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | - | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Domagoj Biljesko - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
29.06.23 1. runda | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |