MECZ
10.04.21 | Półfinał | Eric Vanshelboim | Aleksandr Braynin | 7-5, 7-5 | M15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eric Vanshelboim | Aleksandr Braynin | |
1. podanie % | 62/85 (73%) | 69/102 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/62 (68%) | 41/69 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/23 (35%) | 11/33 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/18 (33%) | 4/13 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/102 (49%) | 35/85 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/187 (53%) | 87/187 (47%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eric Vanshelboim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eric Vanshelboim | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eric Vanshelboim | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Eric Vanshelboim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eric Vanshelboim | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eric Vanshelboim | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Aleksandr Braynin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eric Vanshelboim vs. Aleksandr Braynin - Wzajemne mecze
10.04.21 | Półfinał | Eric Vanshelboim | Aleksandr Braynin | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Shymkent | ceglana |
Eric Vanshelboim form & Aleksandr Braynin form
Eric Vanshelboim - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Fitriadi M Rifqi | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manish Ganesh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 6-72, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Enzo Wallart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Luca Nardi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Oliver Crawford | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Jelle Sels | 6-79, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matyas Fuele | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Calin Manda | 7-66, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Christopher Bulus | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | - | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Aleksandr Braynin - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |