MECZ
27.09.21 | 1. runda | Ergi Kirkin | Alexey Vatutin | 7-5, 4-6, 6-1 | Sibiu Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ergi Kirkin | Alexey Vatutin | |
1. podanie % | 47/96 (49%) | 82/104 (79%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/47 (62%) | 42/82 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/49 (47%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/104 (52%) | 44/96 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/200 (53%) | 94/200 (47%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ergi Kirkin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ergi Kirkin | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ergi Kirkin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ergi Kirkin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ergi Kirkin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ergi Kirkin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Ergi Kirkin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ergi Kirkin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ergi Kirkin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ergi Kirkin | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ergi Kirkin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Ergi Kirkin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ergi Kirkin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ergi Kirkin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ergi Kirkin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ergi Kirkin vs. Alexey Vatutin - Wzajemne mecze
27.09.21 | 1. runda | Ergi Kirkin | Alexey Vatutin | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Sibiu Challenger | ceglana |
Ergi Kirkin form & Alexey Vatutin form
Ergi Kirkin - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 Półfinał | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
20.01.24 Finał | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Półfinał | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexey Vatutin - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |