MECZ
29.01.23 | 1. runda klasyf. | Enzo Camargo Lima | David Krasner | 6-3, 6-0 | M25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Brazylia
20.09.03, 20 lat
20.09.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
08.10.04, 19 lat
08.10.04, 19 lat
Enzo Camargo Lima vs. David Krasner - Wzajemne mecze
29.01.23 | 1. runda klasyf. | Enzo Camargo Lima | David Krasner | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Antalya | ceglana |
Enzo Camargo Lima form & David Krasner form
Enzo Camargo Lima - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Jefferson Wendler Filho | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Luiz Felipe Gobbi Brandao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Davi Savi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Breno Braga | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bruno Gioia Roma Victor De Araujo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-78, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Youssef Boubaker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Natan Albertini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aron Paul Samson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 7-63, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Majchrzak | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Paul Ender | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francois Van Wyk | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Bianciotti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 3-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 1-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Gabriel Schenekenberg | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Mateo Barreiros Reyes | 1-6, - Enzo Camargo Lima - krecz | szczegóły meczu |
David Krasner - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kai-I Wang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Southaven - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Tyler Stice | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Johnston | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Decatur - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Karl Poling | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ashwin Vaithianathan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pittsburgh - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Huzaifa Abdul Rehman | 6-1, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Huzaifa Abdul Rehman | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sasha Trkulja | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alan Raul Sau Franco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Stefano Liokossis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Milledge Cossu | 0-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Reyna | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Huntsville - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Elijah Poritzky | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Teryon Newbold-Hudson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Duric | 6-0, 2-0, Andrej Duric - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Darian King | 2-6, - David Krasner - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Khaleel Gbedey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Elliot Moberg | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Linus Videhult | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Columbus - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Sharygin | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ishaan Ravichander | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Jesse Flores | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Zelimir Rudan | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu |