MECZ
15.07.22 | Ćwierćfinał | Enrico Dalla Valle | Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | M15 Aprilia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Enrico Dalla Valle | Luciano Carraro | |
1. podanie % | 22/42 (52%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/22 (82%) | 14/30 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/51 (59%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Luciano Carraro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Luciano Carraro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Luciano Carraro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Luciano Carraro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Luciano Carraro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Luciano Carraro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Luciano Carraro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Enrico Dalla Valle vs. Luciano Carraro - Wzajemne mecze
15.07.22 | Ćwierćfinał | Enrico Dalla Valle | Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Aprilia | ceglana |
Enrico Dalla Valle form & Luciano Carraro form
Enrico Dalla Valle - ostatnie mecze
Oeiras 3 - ceglana | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Tiago Pereira | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 1. runda | vs. Steven Diez | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Luciano Carraro - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carlos Maria Zarate | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Lautaro Agustin Falabella | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
14.03.24 1. runda | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Felipe Pagnacco | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Damian Frutos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nerman Fatic | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Daniel Michalski | 0-6, 0-3, - Luciano Carraro - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Filip Duda | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Dessi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Filip Duda | 6-1, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Giovanni Oradini | 6-0, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Davide Pozzi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Gianluca Di Nicola | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Federico Campana | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |