MECZ
04.03.20 | 1. runda | Enrico Dalla Valle | Alexandr Binda | 6-2, 6-0 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Enrico Dalla Valle | Alexandr Binda | |
1. podanie % | 42/55 (76%) | 23/36 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/42 (76%) | 8/23 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/13 (31%) | 5/13 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/36 (64%) | 19/55 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexandr Binda | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Alexandr Binda | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Alexandr Binda | |
Enrico Dalla Valle | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Enrico Dalla Valle vs. Alexandr Binda - Wzajemne mecze
04.03.20 | 1. runda | Enrico Dalla Valle | Alexandr Binda | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Enrico Dalla Valle form & Alexandr Binda form
Enrico Dalla Valle - ostatnie mecze
Alexandr Binda - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Dominique Graf | 7-5, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |