Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
23.02.00, 24 lat
23.02.00, 24 lat
Emile Hudd vs. Oren Vasser - Wzajemne mecze
27.09.22 | Klasyf. | Emile Hudd | Oren Vasser | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Albuquerque | twarda |
Emile Hudd form & Oren Vasser form
Emile Hudd - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Trevor Svajda | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Alexander Klintcharov | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Alberto Bronzetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Niels Visker | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amr Elsayed | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Gabriele Bosio | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Sergei Pogosian | 6-0, 2-0, Sergei Pogosian - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marek Gengel | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Pablo Trochu | 6-2, 1-0, Pablo Trochu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Jack Loutit | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Matthew Dellavedova | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. James Watt | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Adil Kalyanpur | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 1. runda | vs. Naoki Tajima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Blake Ellis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Goncalo Oliveira | 7-65, 3-2, Goncalo Oliveira - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Blake Mott | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Thomas Patton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Winston - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Garrett Johns | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Mitchell Harper | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Semen Pankin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Patrick Maloney | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-1, 4-0, Guy Orly Iradukunda - krecz | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Thomas Brown | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Oren Vasser - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Harper | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 1-6, 2-2, - Oren Vasser - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Porras | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. James Beaven | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Martin Estevarena | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Montoya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Collin Altamirano | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Papamoa - twarda | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Carl Emil Overbeck | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 2. runda klasyf. | vs. Duncan Mccall | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Duncan Mccall | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Young-Mathers | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Ryan Ziegann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Joshua Charlton | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Sasha Trkulja | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jacob Israel Ramos Vasquez | 7-61, 7-69 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mikael Arseneault | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Morelia - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nicaise Muamba | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Gima | 7-63, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Mika Lipp | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Sickenberger | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mileikowsky | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Pierre Mouesca | 6-4, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Bruno Zarlenga | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |