MECZ
05.04.21 | 2. runda klasyf. | Emil Reinberg | Seong-Gook Oh | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emil Reinberg vs. Seong-Gook Oh - Wzajemne mecze
05.04.21 | 2. runda klasyf. | Emil Reinberg | Seong-Gook Oh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Emil Reinberg form & Seong-Gook Oh form
Emil Reinberg - ostatnie mecze
M15 Ithaca - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Petar Teodorovic | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Olle Wallin | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lubbock - twarda | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Aidan Kim | 6-74, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Oren Vasser | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Kweisi Kenyatte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Liam Draxl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Giles Hussey | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Ben Weintraub | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 1-4, - Emil Reinberg - krecz | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Sergi Mico Fenollar | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Jerome Kym | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Ioannis Xilas | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vero - ceglana | ||||
29.04.22 Ćwierćfinał | vs. John Mcnally | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.22 2. runda | vs. Ryan Shane | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.04.22 1. runda | vs. Peter Bertran | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Orange - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Learner Tien | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Luis Patino | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Roberto Quiroz | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Seong-Gook Oh - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Emil Reinberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Noppadol Noikor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 6-4, 5-2, Ju-Hae Moon - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 7-5, 4-2, Jung-Woong Na - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Oh-Hee Kwon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Hyeon Il Jung | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Sung Jun Park | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
08.06.19 Półfinał | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.19 Ćwierćfinał | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Filip Bergevi | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vietnam F4 - twarda | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |