MECZ
21.02.20 | Ćwierćfinał | Elmar Ejupovic | Leandro Riedi | 6-4, 7-62 | M15 Oberhaching | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Elmar Ejupovic | Leandro Riedi | |
1. podanie % | 44/69 (64%) | 41/71 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/44 (84%) | 30/41 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/25 (56%) | 14/30 (47%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/71 (38%) | 18/69 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/140 (56%) | 62/140 (44%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 11 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Leandro Riedi | |
0-0 | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0 | ||
Elmar Ejupovic | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Leandro Riedi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Leandro Riedi | |
0-0 | ||
3-4 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Leandro Riedi | |
0-0 | ||
Elmar Ejupovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-6 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Elmar Ejupovic | 6-6 | |
0-0 | ||
7-62 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elmar Ejupovic vs. Leandro Riedi - Wzajemne mecze
21.02.20 | Ćwierćfinał | Elmar Ejupovic | Leandro Riedi | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | M15 Oberhaching | halowa |
Elmar Ejupovic form & Leandro Riedi form
Elmar Ejupovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |