MECZ
11.07.22 | 1. runda klasyf. | Egor Noskin | Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | M25 Nur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Egor Noskin | Klim Kozyrev | |
1. podanie % | 30/56 (54%) | 37/70 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/30 (73%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/26 (50%) | 16/33 (48%) |
Zdobyte break-ball | 1/7 (14%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/70 (43%) | 21/56 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/126 (52%) | 61/126 (48%) |
Double foul | 7 | 13 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Egor Noskin | 0-0 | |
1-0 | Klim Kozyrev | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 30-40 | ||
Egor Noskin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Egor Noskin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-A | ||
Egor Noskin | 4-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0 | ||
Egor Noskin | 5-3 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Noskin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-A[BP] | ||
0-3 | Klim Kozyrev | |
0-0, 30-40 | ||
Egor Noskin | 1-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Egor Noskin | 1-4 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Klim Kozyrev | |
0-0, 30-40, 2-4, 8-9, 9-9, 9-10, 10-10 | ||
13-11 |
Rosja
09.05.00, 23 lat
09.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.07.99, 24 lat
02.07.99, 24 lat
Egor Noskin vs. Klim Kozyrev - Wzajemne mecze
11.07.22 | 1. runda klasyf. | Egor Noskin | Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | M25 Nur | twarda |
Egor Noskin form & Klim Kozyrev form
Egor Noskin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.22 2. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.12.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ust - twarda | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Almada - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Klim Kozyrev - ostatnie mecze
M25 Doha - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Davud Amirov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aryan Esmaeilpourfallahi | 5-7, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Fatih Sari | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ust - twarda | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tamerlan Evloev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mert Ramadan | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Emir Sendogan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Viktor Nikitin | 3-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Bulitski | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Sveridenko | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |