MECZ
10.02.20 | 1. runda klasyf. | Egor Noskin | Damir Makhmudov | 6-2, 6-0 | M25 Aktobe | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Egor Noskin | Damir Makhmudov | |
1. podanie % | 27/40 (68%) | 23/35 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/27 (89%) | 10/23 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 4/12 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/35 (60%) | 9/40 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
09.05.00, 23 lat
09.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
05.06.99, 24 lat
05.06.99, 24 lat
Egor Noskin vs. Damir Makhmudov - Wzajemne mecze
10.02.20 | 1. runda klasyf. | Egor Noskin | Damir Makhmudov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Aktobe | halowa |
07.10.19 | 1. runda klasyf. | Egor Noskin | Damir Makhmudov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Karshi | twarda |
Egor Noskin form & Damir Makhmudov form
Egor Noskin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.22 2. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.12.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ust - twarda | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Almada - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Damir Makhmudov - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rsovac | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
08.05.22 2. runda klasyf. | vs. Marco Berti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Gunjan Jadhav | 5-7, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Filippo Tonnicchi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Stubbings | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Antonio Campo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Oleg Syrovatskiy | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Oleg Syrovatskiy | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bekhzod Rasamatov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Bekzat Usipbekov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kristian Lozan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |