MECZ
08.02.20 | Półfinał | Egor Gerasimov | James Duckworth | 7-62, 6-4 | Pune | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Egor Gerasimov | James Duckworth | |
1. podanie % | 45/66 (68%) | 55/77 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/45 (89%) | 37/55 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 12/22 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/77 (36%) | 15/66 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/143 (55%) | 64/143 (45%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 13 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | James Duckworth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | James Duckworth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | James Duckworth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | James Duckworth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | James Duckworth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | James Duckworth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | James Duckworth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | James Duckworth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | James Duckworth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | James Duckworth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | James Duckworth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Egor Gerasimov vs. James Duckworth - Wzajemne mecze
08.02.20 | Półfinał | Egor Gerasimov | James Duckworth | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | Pune | twarda |
26.02.15 | Ćwierćfinał | James Duckworth | Egor Gerasimov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Kolkata Challenger | twarda |
Egor Gerasimov form & James Duckworth form
Egor Gerasimov - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
James Duckworth - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 3-6, 1-1, - James Duckworth - krecz | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 1-3, - James Duckworth - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Christopher Eubanks | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Zachary Svajda | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Quinn Vandecasteele | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Patrick Maloney | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Luca Van Assche | 7-62, 3-6, 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Holger Rune | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Jeff Wolf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | - James Duckworth - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Zizou Bergs | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Li Tu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Cannon Kingsley | 7-5, 6-72, 7-65 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Li Tu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |