MECZ
15.05.22 | 1. runda klasyf. | Egor Agafonov | Breno Rossetto Urvaneja | 6-3, 6-3 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
22.12.04, 19 lat
22.12.04, 19 lat
Egor Agafonov vs. Breno Rossetto Urvaneja - Wzajemne mecze
15.05.22 | 1. runda klasyf. | Egor Agafonov | Breno Rossetto Urvaneja | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Egor Agafonov form & Breno Rossetto Urvaneja form
Egor Agafonov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Ilia Simakin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Pavel Verbin | 6-2, 4-1, Pavel Verbin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Artur Kukasian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Amir Milushev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ilia Simakin | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 0-2, - Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Iannaccone | 7-65, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-3, 0-6, 0-2, - Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Adriano Dzhenev | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Dominik Kellovsky | 1-5, - Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Luca Tomasetto | 2-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Siim Troost | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 6-711, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Max Wiskandt | 6-4, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, Juan Bautista Otegui - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Bobrov | 7-66, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Fadi Bidan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Leon Formella | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Kalman L. Boyd | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Tanguy Genier | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Breno Rossetto Urvaneja - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Massimo Giunta | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Bolla | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Vola | 6-4, 6-75, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Espen Lagarde | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francois Van Wyk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jacopo Bilardo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Cesar Loeches Llamas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Brian Bozemoj | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jordan Lock | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Romain Faucon | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anthony Wright | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Plenkiewicz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Molino | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Markus Bolin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Samir Hamza Reguig | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jagmeet Singh | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 7-69, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu |