MECZ
10.01.23 | 1. runda | Edoardo Lavagno | Yunseong Chung | 6-3, 6-1 | Tigre 2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Edoardo Lavagno | Yunseong Chung | |
1. podanie % | 37/50 (74%) | 36/53 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/37 (78%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/13 (31%) | 4/17 (24%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/53 (53%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Edoardo Lavagno | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edoardo Lavagno | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Edoardo Lavagno vs. Yunseong Chung - Wzajemne mecze
10.01.23 | 1. runda | Edoardo Lavagno | Yunseong Chung | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Tigre 2 | ceglana |
Edoardo Lavagno form & Yunseong Chung form
Edoardo Lavagno - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-4, - Edoardo Lavagno - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Piero Manola | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Andrea Collarini | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-70, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Mariano Navone | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Alexander Weis | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Francisco Comesana | 6-1, Francisco Comesana - krecz | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Lukas Rosol | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 3-6, 7-64, Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Yunseong Chung - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bloomfield Hills - twarda | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |