MECZ
29.06.21 | Klasyf. | Edoardo Lavagno | Gorazd Srbljak | 6-0, 6-3 | M25 Belgrade | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Edoardo Lavagno | Gorazd Srbljak | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 27/51 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/33 (70%) | 11/27 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/51 (59%) | 21/54 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Edoardo Lavagno | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Edoardo Lavagno | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
5-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Edoardo Lavagno | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Edoardo Lavagno | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Edoardo Lavagno | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Edoardo Lavagno vs. Gorazd Srbljak - Wzajemne mecze
29.06.21 | Klasyf. | Edoardo Lavagno | Gorazd Srbljak | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Belgrade | ceglana |
Edoardo Lavagno form & Gorazd Srbljak form
Edoardo Lavagno - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-4, - Edoardo Lavagno - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Piero Manola | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Andrea Collarini | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-70, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Mariano Navone | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Alexander Weis | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Francisco Comesana | 6-1, Francisco Comesana - krecz | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Lukas Rosol | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 3-6, 7-64, Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Gorazd Srbljak - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | szczegóły meczu |